Dobrze, chyba już wystarczy zimowego marazmu (ale tak, tak, wiemy że jazda na nartach też jest potrzebna:-) )
Kochani, po wielu godzinach poszukiwań, sprawdzaniu czy jest bezpiecznie w danym rejonie świata oraz tego, w jakim terminie możemy zobaczyć tam najwspanialsze rzeczy pod i nad wodą w roku 2022 chcemy Wam zaproponować:-)

Styczeń
Czas odwiedzić najgłębszy basen Europy i sprawdzić czy woda w nim jest na pewno tak ciepła jak obiecują.
Podwodna jaskinia i extra 45 metrowa głębia pomogą sprawdzić sprzęt (zarówno nurkowy jak i fotograficzny) przed sezonem.
29 Stycznia planujemy jednodniowy wyskok do DEEPSPOT.

Luty
Luty to czas ferii i odpoczynku w naszym regionie. Zapraszamy nastolatków niekoniecznie nurkujących na obóz szkoleniowy przygotowywany wspólnie z Polskim Związkiem Kickboxingu w pierwszym tygodniu ferii zimowych (więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej)

Marzec
Tu proponujemy Wam dwa wyjazdy.
I oba do cieplutkiej wody. Jako pierwsze odwidzimy miejsce magiczne i niezmienne od lat. Zapraszamy na nurkowania w Hurghadzie z zakwaterowaniem w sprawdzonym hotelu jakim jest Fort Arabesque.

Natomiast drugi jest przeznaczony dla nurków nieco bardziej zaawansowanych. Jaskinia w Budapeszcie która już na gościła i pokazała nam swoje piękno. Zapraszamy na wypad do Molnar Janos.

Kwiecień/Maj
Koniec Kwietnia to oczywiście Majówka. Zapraszamy na wyjazd w kultowe miejsce jakim jest Dahab

Lipiec
Pierwszy wakacyjny miesiąc pięknymi plażami i cieplutką już wodą przywita Was słoneczna Chorwacja. Klimatyczne knajpki na wieczorne pogaduchy i nurkowania w malowniczych miejscach to oczywiście nasz ukochany Murter.

Sierpień
Sierpień jako miesiąc wakacji rodzinnych pragniemy zaproponować Wam w takim właśnie klimacie. Miejsce dobrze znane z samodzielnych do tej pory wypraw postanowiliśmy zamienić w miejsce dobrej energii dla całej rodziny. Po raz pierwszy zapraszamy na Safari Rodzinne w Egipcie.

Wrzesień
W tym miesiącu powracamy do naszego tradycyjnego wyjazdu na Big Game Fish Week. Nie wiemy czy on tam jest czy go w końcu nie ma ale i tak jest śmiesznie. Ostatni kilka dni Września spędzimy na Malowniczej wyspie Murter.

Październik
Tu od lat nic się nie zmienia. Nie żebyśmy byli jakimiś strasznymi tradycjonalistami przywiązanymi do bezzmienności. Po prostu wiemy, że Październik to zdecydowanie najlepszy miesiąc na Safari w Egipcie. Przepiękne malownicze rafy, zaskakujące nas co rok w inny sposób. Taki będzie właśnie Październik.

Listopad/Grudzień
Czas leci bardzo szybko. Ani się obejrzeliśmy kiedy minęło 7 lat od tego wyjazdu. Tak, tak… tak to właśnie zleciało. Chcecie sprawdzić czy Chchen Itza jeszcze stoi? Czy woda w morzu ma nadal tak piękny lazurowy odcień? I czy te cenoty po tych kilku latach nadal są tak magiczne?
No to ruszamy! Meksyk czeka!